(AKTUALIZUJEME) Anketa pro radní kraje Vysočina k vyjádření důvěry lidovému milicionáři

PavlíkLidový milicionář Josef Pavlík pronikl do vedení Kraje Vysočina jako lídr hnutí ANO s upraveným životopisem ze kterého vymazal zmínky o věrné službě totalitnímu režimu.

Krajští zastupitelé KDU-ČSL již navrhli hlasovat v prosinci o odvolání Josefa Pavlíka z vedení kraje Vysočina – dokument čtěte přímo zde.

Radní kraje Vysočina dostali od serveru Občasník exkluzivní možnost vyjádřit důvěru a podporu lidovému milicionáři Pavlíkovi formou „vyjádření na kameru“. Celé natáčení  by šlo stihnout i ve výtahu na hejtmanství
při Vaší cestě do práce.

„Srdečně Vás zdravím a sdeluji, že Vám žádné vyjádření neposkytnu,“ obratem odpověděl hejtman Jiří Běhounek (ČSSD).

„Velmi děkuji za nabídku, ale vyjadřoval jsem se Vám tolikrát, že vám již nyní nemám co nového sdělit,“ uvedl náměstek hejtmana Vladimír Novotný (ČSSD). Vyjádření náměstka Novotného z konce listopadu můžete vidět přímo zde:

„Děkuji za Vaši nabídku. Nevyužiji ji, už jsem několikrát řekl k danému tématu vše.Nevyužiji ji, už jsem několikrát řekl k danému tématu vše,“ prohlásil náměstek hejtmana Pavel Pacal.

„Děkuji Vám za Vaší nabídku, o kterou nemám zájem. V uvedené věci zaujme společné stanovisko klub zastupitelů ČSSD,“ uvedl radní Jan Hyliš.

“ Neviděla jsem rozhodnutí soudu a stále platí koaliční dohoda. Vyjádření je nutné od hnutí ANO,  jak se k p. Pavlíkovi postaví,“ sdělila radní Jana Fialová.

Vyjádření dalších radních zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna