Babiš v Jihlavě: Na čtvrthodinovou besedu ve firmě Bosch svážel dělníky autobus

AKTUALIZOVÁNO Týden před volbami navštívil Jihlavu  ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Do areálu závodu firmy Bosch nesměli vstoupit někteří členové ministrova doprovodu: například kandidát na hejtmana za hnutí ANO Josef Pavlík nebo vysočinský poslanec Josef Kott.

„Nechci k tomu teď nic bližšího říkat, musím si to sám pro sebe vyhodnotit,“ řekl Občasníku poslanec Kott.

Na samotnou besedu s dělníky firmy Bosch vyhradilo vedení firmy celou čtvrthodinu. Nominace na besedu s ministrem financí zajišťovali vedoucí jednotlivých oddělení. Zájemce o besedu z pobočných závodů přivezl do hlavního areálu na Pávově firemní autobus.

Vedení firmy Bosch zdůraznilo svým zaměstnancům vhodné vystupování před novináři. Celá čtvrthodinová beseda proběhla podle informací Občasníku bez nepříjemných dotazů pro ministra Babiše.

Záběry z návštěvy firmy Bosch se objevily v předvolebním klipu Andreje Babiše:

Další část návštěvy Andreje Babiše v Jihlavě pokračovala na mítinku kandidáta do Senátu Zdeňka Faltuse na jihlavském náměstí, nenechte si ujít diskusi mladíka bez dokladů i bez práce s ministrem financí (více zde).

 

DOKUMENT: Pozvání pro zaměstnance firmy Bosch na besedu s ministrem Babišem

dne 30. září 2016 navštíví náš závod ministr financí Andrej Babiš. V rámci jeho návštěvy bude organizováno diskuzní setkání se zaměstnanci. Diskuzní setkání se uskuteční v pátek, 30.09.2016, od 14:15 hod. do 14:30 hod., na závodě 3 (Pávov), v jídelně haly Jh350.

Aby se diskuze stala zajímavější, zveme z každého oddělení pět zaměstnanců, které nominuje vedoucí oddělení. Díky tomu je zajištěno složení diskutujících z různých oddělení a různých hierarchických úrovní organizace.

Vzhledem k přítomnosti zaměstnanců Ministerstva financí a novinářů zdůrazňujeme, že vystupování každého zaměstnance bude zároveň vnímáno jako obraz firmy Bosch. Z tohoto důvodu je potřeba dodržovat konformní chování a vystupování v souladu se zásadami a hodnotami firmy Bosch.

Pro zaměstnance ze závodů I a II bude dne 30.09.2016 zajištěna doprava autobusem:

Odjezdy autobusu na diskuzní setkání:       Závod I     – 13:30 (vrátnice), Závod II    – 13:35 (vrátnice)

Odjezdy autobusu z diskuzního setkání:     Závod III   – 14:45 (hlavní vrátnice)

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna