Bruslařský klub Havlíčkův Brod představil nové logo

V nové hokejové sezóně bude Havlíčkův Brod hrát druholigovou soutěž s novým logem Bruslařského klubu. Tvoří ho štít rozdělený na dvě půlky, v nichž jsou umístěna písmena B a K se dvěma hokejkami. Níže najdeme v modrém poli červený nápis Havlíčkův Brod, který je obtažen bílou barvou. Klubovými barvami tak nadále zůstavají modrá, bílá a červená. „Logo vychází z doby, kdy hokej hrál Václav Chytráček, jenom je upravené do současné grafické podoby,“ vysvětlil předseda Bruslařského klubu .David Kozlík.  Mezi výrazné partnery klubu bude v nové sezóně patřit havlíčkobrodská firma Chládek a Tintěra, o podpoře klub jedná i s místním pivovarem.fb

„Pana Chytráčka si z doby, kdy hrál hokej nepamatuji, to jsem byl ještě hodně malý. Setkával jsem se s ním až později. Vítám každý nápad, který tak významnou havlíčkobrodskou hokejovou osobnost, jakou pan Chytráček byl a vždycky bude, připomene. Určitě si to zaslouží,“ řekl havlíčkobrodský starosta Jan Tecl.

Kapitán? Třetina nebo Duben
Zatím není jasné komu připadne v novém týmu role kapitána. „Viděl bych to na někoho z dvojice Miroslav Duben nebo Miroslav Třetina,“ uvažoval šéf klubu Kozlík. Bavit se v červenci o roli kapitána pro novou sezónu je ale podle šéfa havlíčkobrodského hokeje Kozlíka poněkud předčasné. „Zatím jednáme o teprve smlouvě,“ komentoval informaci Miroslav Třetina.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna