VÍME PRVNÍ: Česká pošta zpozdila distribuci předvolebních letáků hnutí ANO

Příznivci hnutí ANO v metropoli Vysočiny zatím marně čekají na předvolební letáky hnutí ANO ve svých poštovních schránkách. Česká pošta měla první distribuce předvolebních materiálů měla být provést zhruba v polovině září, druhá distribuce je plánována těsně před termínem říjnových voleb.

Předvolební letáky ostatních politických stran a hnutí doručila Česká pošta v pořádku a ve sjednaném termínu.

Česká pošta, s.p., je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky a se zhruba 31 tisíci zaměstnanci po skupině Agrofert druhou největší českou firmou podle počtu zaměstnanců.

„Chyba při distribuci předvolebních materiálu ANO 2011 v Jihlavě nastala na straně České pošty, kdy došlo ke zpoždění distribuce materiálů. Tyto letáky jsou roznaseny nyní, další objednávka, podle které má distribuce proběhnout příští tyden, bude v tomto termínu uskutečněna.
Ze strany České posty se jedna o technickou chybu. Nejde o záměr, hnutí ANO 2011 se omlouváme a počítáme s případnou reklamaci na objednány roznos letáku,“ řekl Občasníku mluvčí České pošty Matyáš Vittík.

Podle informací Občasníku musely být předvolební letáky jihlavského hnutí ANO dopraveny do distribučního centra České pošty v jihočeských Českých Budějovicích a odtud je pak pošta přepravila zpět na Vysočinu.

Vyjádření představitelů vysočinského hnutí ANO zjišťujeme, krajská předsedkyně Monika Oborná ani místopředseda Radek Zlesák nezvedali po celý den telefon. Zřejmě makali jako poslanci v Poslanecké sněmovně.

Dostali jste letáky hnutí ANO do poštovní schránky? Nebo i k Vám nedorazily? Řekněte to ostatním na profilu Občasníku v sociální síti přímo zde!

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna