ČOV Pelhřimov: Jak se zapojil poslanec Kott?

Poslanec Josef Kott je předsedou pelhřimovské i vysočinské organizace hnutí ANO. Jak se zapojil poslanec Kott do řešení dotačních problémů ČOV Pelhřimov?

 

Poslanec Josef Kott (ANO)

V předvolební kampani do komunálních a senátních voleb se snažili zástupci politických stran zastoupených na radnici v Pelhřimově a opětovně  kandidující, přehodit pochybení ze strany vedení města ve věci krácení dotace ČOV Pelhřimov na ministerstvo financí a ministerstvo životního prostředí. Vyjadřovali se o účelovém poškození investice města, protože výše zmíněné ministerstva vedou zástupci hnutí ANO. S mojí osobou byla neprávem spojována nečinnost, vzhledem k tomu, že ostatní zvolení zástupci za Vysočinu (PSP ČR i Senát) se daným problémem aktivně zabývají.
  Po komunálních volbách vznikla nová koalice, která vede Pelhřimov, a já jsem opětovně po dohodě s panem starostou oslovil představitele MF a MŽP a požádal o podklady, na základě kterých byla výše redukce stanovena. Na následné schůzce na MF byla tato dokumentace zástupcům města předložena. Tyto materiály potvrdily, že k žádnému účelovému poškození ze strany MF ani MŽP nedošlo. Nyní je již na současném vedení Královského města Pelhřimova, jak dále bude postupovat ve věci  výše krácení dotace ČOV Pehřimov.
V současné době se snažím získat co nejvíce doplňujících informací a jsem i nadále připraven pomoci.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna