ČSSD Vysočina posílá hejtmana do boje o parlament

Stranické primárky ČSSD na Vysočině skončily. Všichni členové sociální demokracie na Vysočině měli šanci hlasovat o lídrovi pro nadcházející parlamentní volby stejně jako o pořadí dalších kandidátů.

Lídrem byl potvrzen hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, který získal přes 70 procent hlasů. Hlasování se zúčastnilo 53 procent členů ČSSD na Vysočině. „Děkuji všem za podporu. Bude to těžký boj, ale vedu dobrý tým, máme promyšlený program a jsou za námi vidět výsledky. Věřím, že společně vyhrajeme,” řekl hned po vyhlášení výsledků primárek hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Šmarda

Na druhém místě kandidátky potvrdili sociální demokraté starostu Nového Města na Moravě Michala Šmardu, který získal 46 procent hlasů. Na dalších místech se umístili starosta Rouchovan na Třebíčsku Vladimír Černý, havlíčkobrodský primář gynekologie Pavel Antonín a jihlavská podnikatelka Marie Rubišarová Medová.

Vysoká účast při hlasování svědčí o tom, že sociální demokraté na Vysočině mají bojovnou náladu a chtějí pomoci své kandidátce k vítězství v podzimních volbách.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna