DOKUMENT: Trestní oznámení ovlivnilo hospodaření HC DUKLA JIHLAVA

Výroční zpráva HC DUKLA JIHLAVA popisuje dopady trestního oznámení radního Jana Dršaty na hospodaření klubu. Trestní oznámení policie odložila.

Citace z výroční zprávy:

Společnost se musela během hospodářského období také vyrovnat s velmi nepříznivými, na klub dopadajícími negativními vlivy zvenčí. Finanční krize zatím plně neodezněla a naplňování rozpočtu ve sféře reklamních partnerů je velmi obtížné. Zpožďování úhrad faktur je pro společnost negativní v oblasti cash flow.

Nejzásadnější a nejvíce ovlivňující bylo konání pana Dršaty, jednoho ze zástupců majitele klubu, které vyvrcholilo podáním trestního oznámení.

Vyvolané jevy měly dopad do pracovní atmosféry ve firmě, zhoršily se sportovní výsledky hráčů a byla ohrožena organizace a průběh Zimní olympiády dětí a mládeže. Zřejmě díky této kauze se společnosti nepodařilo uzavřít v závěru roku 2013 dodatky navyšující příjmy z reklamy ke smlouvám, které se dařilo v předešlých letech realizovat, či byli v průběhu původních jednání přislíbené. Kauza s trestním oznámením se promítla do příjmů z reklamních smluv. Částka získaná touto cestou byla nejnižší od hospodářského roku 2008. I tato skutečnost se promítla do hospodářského výsledku.

Celou zprávu si můžete přečíst zde: Výroční zpráva 2013_2014 DUKLA JIHLAVA

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna