Dominový efekt obvinění náměstka Joukla: Měl padnout hejtman?

Obviněním náměstka hejtmana Libora Joukla mělo dojít k vyvolání dominovému efektu. Podle původního oznámení kanceláře Láska měl být obviněn (likvidován) pouze ing. Joukl. Z anonymů a vyjádření v roce 2009 vyplývá, že skupina osob chtěla (profesně) zlikvidovat Míku a Joukla, navrátit nezákonné praktiky do starých kolejí a vrátit staré vedení (KSÚSV) k moci, které nezákonnosti organizovalo a tolerovalo.

Tyto skutečnosti vyplývají z informací, které Krajská správa a údržba silnic Vysočina poskytla 23.12.2014 policejním orgánům Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality.

KSÚSV Vysočina policii doslova píše:

Existují otázky, proč orgány činné v trestním řízení dosud (prosinec 2014) nevyužily skutečných cen dodávaných sypačů tradičními uchazeči z výběrových řízení u KSÚSV z let 2007 a 2008 jiným podobným organizacím, proč zatím berou za odborníky ty, kteří kdo páchali v do roku 2009 na KSÚSV trestnou činnosta chtěli v ní nadále pokračovat, proč vystupují proti řediteli organizace po roce 2009, který zlepšil výkon organizace, klima v zákonnosti a veřejných zakázkách a zajistil z posledních míst posun organizace na přední pozice podobných organizací v ČR a komu má prospět případná soudní tahanice proti současnému řediteli KSÚSV, případně náměstku Jouklovi.

Indicie jasně ukazují, že trend obměny sypačů od roku 2009 byl správný, dodaná vozidla odpovídala potřebám provozu a není třeba je upravovat nebo jinak konstrukčně řešit.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna