Exkluzivně! Tonda Blaník míří do Žďáru nad Sázavou pro ředitele SATTu

Tonda Blaník jde svou rozvážnou chůzí do kanceláře. V tom zvoní telefon. Neznámé číslo. „Prosím,?“říká Tonda do telefonu. Viditelně rozzlobený, kdo mu po ránu kazí dobrou náladu. „Rekonstrukce Žďáru? Co že chtěj? Audit s ředitelskými kouzly v SATTu? No tak jim ho dejte!,“ naštvaně típne mobilní telefon. Do kanceláře vbíhá dost naštvaný. „Kafe!,“ houkne na sekretářku.

V tom zvoní telefon znova. „Co zas? Co že je v tom auditu? Škrtání v nabídkách firem? Je ten ředitel blbej nebo co?,“ Tonda je viditelně vytočenej. „No jo, tak já teda přijedu!,“ říká už vlídněji do telefonu.

Sekretářka i Žížala natěšeně koukaj na Tondu. Kam se pojede? Londýn? Paříž nebo Itálie? „Kafe počká. Potřebuju sako a klobouk. Fofrem!,“ houkne Tonda na sekretářku.

„Šéfe umím anglicky i francouzsky. Můžu jet taky?,“ ptá se natěšeně Žížala.

Šéf Tonda si Žížalu prohlédne pořádně zblízka: „A víš že jo? Musíme vyřešit ten důvěrnej audit s kouzlama ředitelský tužky ve výběrovým řízení,“ prohlásí Tonda.

Žížala je viditelně natěšený. „To zvládnem šéfe. A poletíme z Ruzyně na Heathrow nebo na Orly? Seženu letenky na první třídu,“ těší se Žížala.

„Pojedem do Žďáru nad Sázavou! Provalila se tam kouzla ředitelské tužky šéfa SATTu! Toho ředitele je pro Ždár škoda, chci ho do Prahy! Jedem hned pro něj,“ rozhodl Tonda Blaník.

Tonda Blaník má přijet do Žďáru nad Sázavou už 23. března. Je Žďár nad Sázavou připravený na Tondu Blaníka?

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna