Forum Jihlava nadšeně chválí odvolání „medvěda“ Koláře a volbu Mayerové(ANO)

Tomancovo uskupení Forum Jihlava oslavuje nástup předsedkyně zastupitelského klubu hnutí ANO Jany Mayerové do vedení města až nečekaně radostným dojmem.

Přitom jen před několika týdny byl tajným hlasováním odvolán z postu náměstka primátora představitel uskupení Forum Jihlava Milan Kolář.  Prohlášení uskupení Forum Jihlava je formulováno navzdory odchodu z koalice ve velmi pozitivním duchu, až se zdá jako kdyby uvnitř uskupení Forum Jihlava ztratili otec a syn Kolářové veškerý vliv na plnění volebního programu Fora Jihlava.

Celé prohlášení uskupení Forum Jihlava „NOVÉ VEDENÍ MĚSTA ZVOLENO !“
Přes jinak dosti katastrofální průběh mimořádného úterního zastupitelstva je toto hlavní a pozitivní zpráva dne.
Blahopřejeme ke zvolení nové první zástupkyní a náměstkyni primátora paní Janě Mayerové, novému náměstku panu Radkovi Popelkovi, novým radním paní Olze Kourkové a pánům Danovi Mayerovi a Miloslavovi Neckářovi.
Přejeme jim v jejích nových funkcích pevné nervy,elán a pozitivní myšlení. Vedení našeho města již změnu potřebovalo jako sůl.
Naše uskupení nabízí pomocnou ruku a konstruktivní přístup ve všem,co povede k k novému směřování jednotlivých oblastí.
Považujeme za velkou naději pro naše město, že konečně je v jeho čele osoba s velice silným mandátem napříč celým zastupitelstvem, tedy Jana Mayerová, a po dlouhé době, vlastně od dob starostky Brodské, je to opět žena. Přestože nová koalice měla v úterý k dispozici pouze 19 hlasů z 32 přítomných, ona jich obdržela celkem 27.
Optimismem nás naplňuje rovněž to, že převzala pod svojí zodpovědnost pro nás důležité oblasti kultury a sportu, jakož i nově strategii.Už vůbec takovéto vymezení této oblasti a tím i zdůraznění jeji potřebnosti považujeme za přelomový okamžik.
Těšíme se na spolupráci!

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna