(FOTO) Hledáme Srdcaře Vysočiny: Znáte lidi, kteří své profesi odevzdávají své celé srdce?

Každá profese má své srdcaře. Lidi, na kterých se pozná, že svou profesi dělají nejen rukama, ale hlavně srdcem. A právě ty hledáme. Srdcaře Vysočiny. Lidi, kteří své profesy dávají své zkušenosti a pro svůj lidský přístup si zaslouží pojmenování: Srdcař.

ruce

Poznat srdcaře v pracovním kolektivu není jednoduché. Většinou to jsou skromní lidé, kteří se úplně odevzdají své profesi. Mohou, ale nemusí být vůdčí osobností pracovního kolektivu. V každém případě bývají duší týmu a starají se o dobrou náladu celého pracovního kolektivu.

Srdcař bývá i člověk za kterým si kolegové chodí pro dobrou radu, jak řešit neobvyklé a náročné situace při řešení pracovních starostí a problémů. Srdcař totiž vyniká svým lidským přístupem a tím si získává autoritu ostatních.

Tím, že dělají svou profesi srdcem, jsou doslova pokladem pro každou firmu a organizaci.  Srdcaři mění svým přístupem svět a vedou organizaci kupředu. Srdcaře považujeme za naději pro budoucnost.

Srdcaře chceme postupně představovat, jen o nich potřebujeme vědět! Srdcař si zaslouží, aby se o něm vědělo, že je srdcařem. Hledáme lidi, kteří jsou svým srdečným přístupem pokladem pro každou organizaci. Pokud víte o někom, kdo by měl mít medailonek v seriálu Občasníku „Srdcaři Vysočiny“, ozvěte se na profilu Občasníku v sociální síti.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna