(FOTO) JIHLAVA-JIH: Začíná projednávání výstavby nové průmyslové zóny

Na severu je plno, tak postavíme další průmyslovou zónu na jihu krajského města! Podle informací Občasníku začíná projednávání záměru výstavby nové průmyslové zóny známé pod názvem „Jihlava-jih“.

Záměr je podnikatelskou aktivitou investiční společnosti I.C.P. Jihlava – jih a.s., která vyhledává, vyhodnocuje a realizuje investiční příležitosti v oblasti nemovitostí a private equity projektů.

Plánována je nová stavba dvou hal pro lehkou výrobu a skladování, včetně administrativních budov, technických objektů, zpevněných ploch a inženýrských sítí.

Každá hala bude obsahovat třípodlažní administrativní budovu s kancelářskými prostory, šatnami, sociálním zázemím a administrativa haly A i jídelnu pro pracovníky.

Na první hale bude v administrativě pracovat cca 26 osob (THP), ve výrobě a skladu (na dělnické pozici) asi 25 osob – v jedné směně. Hala B – v administrativě bude pracovat cca asi osob (THP), ve výrobě a skladu (na dělnické pozici) cca 40 osob – v jedné směně. Předpokládá se provoz na 2 směny.

Každá z hal s administrativně provozním zázemím je navržena tak, že po dokončení výstavby vznikne jeden funkční a estetický celek. Společně pak haly vytvoří jednotnou zástavbu zóny, která bude propojená sítí komunikací napojených na stávající dopravní infrastrukturu.

Investorem stavby je pražská developerská společnost, která bude vlastníkem areálu s tím, že jednotlivé haly (části hal) budou po dokončení pronajmuty. V současné době už je rozhodnuto, že v každé hale bude cca 60 % prostoru využíváno pro lehkou výrobu a cca 40 % pro skladování. Dokonce jsou v současné době známi možní nájemci: společnosti z oboru výroby lehkých dřevěných dveří a výroby obalů z kartonáže

Bude vybudováno celkem 153 parkovacích stání pro osobní vozidla, z toho 7 stání pro vozidla s omezenou schopností pohybu a dalších 37 stání pro kamiony i 12 míst pro dodávky.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna