(FOTO) Necidova katastrofa: Projekt EU „Safety first“ byl naplánován v Areálu zdraví ex-radní Salašové

Projekt Evropské unie s názvem „Safety first“ proběhl trochu jinak, než město Velké Meziříčí popisovalo v projektové žádosti. Především se většina aktivit měla konat v Areálu zdraví, který provozuje bývalá radní Michaela Salašová z uskupení „To pravé Meziříčí“ vedeném bývalým starostou Radovanem Necidem (ODS).

Necid Salašová

Evropský projekt schvalovali radní města Velké Meziříčí na podzim roku 2015, předfinancování projektu pak na jaře 2017. Jedním z cílů projektu byla i prezentace účastníků projektu na Dnu zdraví, který ale nakonec proběhl v jiném termínu (více zde).

Celý projekt „Safety first“ stál Evropskou unii necelých dvacet tisíc eur. Mezi dodavateli služeb evropského projektu jsou především přátelé a podporovatelé Radovana Necida.

Necidův oficiální zpravodajský a volební web kandidátky Pravyvelmez.cz již přispěchal s vysvětlením, že radní Michaela Salašová neměla s projektem nic společného. Minimálně ale o projektu musela být jako radní města informována ještě před jeho schválením a podáním žádosti o dotační podporu. Schválení projektu proběhlo na jaře 2017.

Server Pravyvelmez.cz už také přispěchal s tvrzením, že žádní účastníci projektu „Safety first“ v Areálu zdraví necvičili. Nebo s tvrzením, že Necid neměl s projektem nic společného, ačkoliv celý projekt podepsal (více zde).

Server Pravy velmez.cz provozuje Petr Velička, kandidát do Zastupitelstva města Velké Meziříčí na společné kandidátce ODS a nezávislých kandidátů. Jako autoři většiny textů jsou uváděni bývalí radní z éry Necidova starostování Jiří Michlíček a Michaela Salašová.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna