(FOTO) Osobním tajemníkem ministryně Maláčové (ČSSD) je Urban ml. z Jihlavy

Osobním tajemníkem ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové je člen jihlavské ČSSD Aleš Urban. Urban odešel do Prahy spolu s vysočinským ministrem Petrem Krčálem a zůstal na ministerstvu i po Krčálově odchodu. V blízkém okruhu  ministryně se Urban pohyboval i při návštěvě Vysočiny. Náplní práce Urbana jako osobního tajemníka je  správa kalendáře, příprava podkladu na jednání, domlouvani schůzek, příprava výjezdu do krajů a celková podpora ministryně.

Ministryně Maláčová si při výjezdu do kraje Vysočina prohlížela například novostavbu domova pro seniory v Havlíčkově Brode.

Při návštěvě Jihlavy se Urban setkal i s lídrem jihlavské ČSSD Vratislavem Výborným. Oba muži kandidují společně za sociální demokraty do městského zastupitelstva Jihlavy.

Právě Urbanova blízkost a přímý přístup k ministryni Maláčové by mohla Jihlavě i Kraji Vysočina pomoci s celou řadou vizí a projektů, na které je potřeba využít podporu ministerstva. Například v podobě spolufinancování projektu.

Město Jihlava ani Kraj Vysočina zatím neodpověděli, jak by šlo využít tajemníka Urbana pro přístup k paní ministryni. Jihlavští sociální demokraté pozvali ministryni na kávu a neformální jednání k jednomu stolu. Tajemník Urban už seděl po boku ministryně na druhé straně stolu. Podaří se najít společnou řeč ku prospěchu města Jihlavy a jeho obyvatel?

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna