(FOTO) Plakát na parní jízdy s Fábulou poodhalil záměry rozvoje úzkokolejky

To bude něco! Plakát na letní parní jízdy do pohádkové říše Fábula v Kamenici nad Lipou se stal okamžitě středem pozornosti příznivců železnice. V pravém dolním rohu se poprvé objevilo úplně nové logo.

Po ročních sporech o financování provozu severní části dráhy z Jindřichova Hradce směrem na Vysočinu se rýsují vyhlídky na lepší časy. Úzkokolejka ve spolupráci s Krajem Vysočina a soukromými partnery se snaží o posílení značky.

„Jsme přesvědčeni, že přichází čas dobrých vztahů s Krajem Vysočina. Uvádíme na trh novou obchodní značku Úzkokolejky Jindřichův Hradec, “ říká statutární ředitel Jindřichohradecké místní dráhy Boris Čajánek.

 

„Nové logo by mělo zdůraznit dvě trati úzkokolejky na sever na Vysočinu a na jih do jižních Čech. Nová značka by měla symbolizovat nadstavbu nad rolí základní dopravní obslužnosti regionu,“ řekl šéf úzkokolejky Boris Čajánek.

Společnost Jindřichohradecké místní dráhy v čele s Borisem Čajánkem zajištuje od roku 1998 provoz úzkokolejky a zároveň je vlastníkem železniční trati.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna