(FOTO) Plány Kraje Vysočina na zřízení dočasných BUS-pruhů na Březinkách

problémJakmile začne Kraj Vysočina opravovat Brněnský most, vzniknou na Okružní ulici dočasné BUS-pruhy po celé délce komunikace. Polovina Okružní bude sloužit autobusům, polovina ostatním motoristům. Očekávaný kolaps dopravy budou v dopravní špičce řídit semafory mezi kruhovými objezdy na Okružní ulici.

Serveru Občasník se podařilo získat nákres BUS-pruhů na Okružní ulici (dolní a horní část) i situace kolem křižovatky TESCO.

Kraj Vysočina předpokládá zahájení opravy Brněnského mostu v únoru 2018 a dokončení nejpozději v listopadu 2018. Změna fungování (přeprogramování) semaforů vyjde na čtvrt milionu korun.

Očekávaný kolaps dopravy budou v dopravní špičce řídit semafory mezi kruhovými objezdy na Okružní ulici. Jeden semafor bude řídit vjezd do ulice Okružní (u železničního mostu), další bude řídit intenzitu dopravy na kruhovém objezdu u hřbitova „Na kalvárii“.

Celá rekonstrukce Brněnského mostu slibuje infarktové situace na objízdných trasách především skrz největší jihlavské sídliště Březinky.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna