(FOTO) Radní Škarka (Fórum Jihlava): Tak kdo přijde první na kafe?

První pracovní den pro nové představitele krajského města odpoledním „kolečkem“ po jednotlivých odborech města a seznamováním se s jejich vedoucími.

„Těším se na spolupráci s našimi koaličními partnery, zastupitelstvem i s jednotlivými odbory magistrátu. V rámci celého úřadu posílíme vnitřní komunikaci i tok informací, chtěla bych také všechny pracovníky města ujistit, že v nás mají a budou mít oporu. Jsme připraveni zapojit veškeré naše síly a elán pro potřeby Jihlavy a věřím, že obyvatelé města brzy ocení výsledky naší práce,“ uvedla primátorka Karolína Koubová.

Nové vedení města se i k první pracovní poradě. Jednání v zasedací místnosti rady města se zúčastnili primátorka Karolína Koubová (Fórum Jihlava), náměstci primátora Petr Laštovička (ODS), Vít Zeman (ŽIJ) a Jaromír Kalina (KDU-ČSL), uvolněný radní Daniel Škarka (Fórum Jihlava), uvolněný zastupitel Martin Laštovička (KDU-ČSL) a tajemník magistrátu Evžen Zámek.

Noví představitelé města se za pomoci pracovníků magistrátu seznamovali se základními procedurami spojenými s nástupem do jejich funkcí. Jediným kontinuálně pokračujícím představitelem města z minulého volebního období je náměstek primátora Jaromír Kalina, pro ostatní představitele se jedná na jejich pozicích o premiéru.

První pracovní den pokračoval pro představitele města odpoledním „kolečkem“ po jednotlivých odborech města a seznamováním se s jejich vedoucími.  Radní Daniel Škarka (Forum Jihlava) už stihl pozvat obyvatele krajské metropole na kafe do nové kanceláře.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna