(FOTO) Učitelé na radnici. Radnice mlčí o přijetí u primátora?

Na jihlavské radnici patrně došlo k slavnostnímu přijetí jihlavských pedagogů u vedení města, ačkoliv radnice nevydala k celé slavnostní informaci žádnou oficiální zprávu.  Informace o oficiální činnosti primátora města Rudolfa Chloupka publikuje aparát radnice až s několika denním zpožděním. Jako například informace o cestě primátora Chloupka do partnerského města Heidenheim  na oslavy patnáctiletého partnerství s Jihlavou radnice potvrdila až s několikadenním odstupem (více zde).

 Přijetí učitelů v gotickém sále jihlavské radnice se vedle primátora Chloupka patrně účastnil i náměstek Popelka.

Podle květin na fotografii lze usuzovat na slavnostní akt a možné ocenění učitelů primátorem města.

„Šlo o tradiční poděkování a ocenění vedení města pracovnicím a pracovníkům ve školství. Radnice akci nijak netají, ale nejde o akci pro širokou veřejnost, ale pro zvané osoby z oblasti školství, proto ji veřejně neavizuje. Zprávu o konání akce radnice připraví pro městský zpravodaj.
Akce má několikaletou tradici, radnice na ni vždy zvala tisk a vydávala zprávu, ale jak zájem redakcí o účast, tak zájem o vydání informací byl vždy naprosto minimální (přesněji spíše nulový),“ sdělil mluvčí Magistrátu Radek Tulis.

Jména oceněných učitelů  s ohledem na ochranu osobních údajů odmítla radnice sdělit.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna