Gulášfest může Jihlavě přinést nehynoucí slávu sportovních akcí

Vítězství v charitativní soutěži musí být prestižní výzvou všem politikům, sportovcům i patriotům. Uvařit nejlepší guláš přináší všem kuchařům všeobecnou pozornost.

Na začátku je patřičně vysoké startovné. Jde především o charitu a ta není levná. Město Jihlava může udělit a z veřejných prostředků klidně i zaplatit startovné týmům z partnerských zahraničních měst. Ať se ukáží na jihlavském náměstí! Radnice třeba pošle svůj gulášový tým i s primátorem v roli „nevařícího“ kapitána s cílem porazit tým hejtmanství s „nevařícím“ hejtmanem jako kapitánem konkurenčního týmu. K tomu kuchařské týmy okolních měst. Guláš-masters bude mít prestižní souboj. Pro všechny.

Cílem opozice budiž rozdrtit totálním vítězstvím tým z radnice a tím naznačit výsledek voleb. Nejlepší guláš budiž cílem veškerého snažení.

Odborná porota zhodnotí styl přípravy, občané Jihlavy ohodnotí chuť. Kdo vyhraje, může si rok užívat slávu vítěze i patřičné ocenění. Kdo nevyhraje, chystá odvetu příští rok.

Vyhrát charitativní turnaj ve vaření guláše na jihlavském náměstí může být prestižní záležitostí. Pravidla se dohodnou a odhlasují klidně na městském zastupitelstvu. Pořadatelem může zůstat i nadále charitativní organizace.  Pohár pro vítěze může věnovat klidně primátor města, Rada města nebo Zastupitelstvo města. Stačí dohodnout pravidla. A prohlásit vaření guláše za prestižní sportovní akci města.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna