Historické hokejové schůzky v Pelhřimově se zůčastnil lidovec Koch. Kdo další?

Webové stránky pelhřimovské radnice informují o historické hokejové schůzce. Setkání na pelhřimovské radnici se podle zprávy na webu města zúčastnili zástupci města Pelhřimov, Technických služeb města Pelhřimov, dále zástupci HC Lední medvědi Pelhřimov z.s. a HC Lední medvědi Pelhřimov – muži s.r.o. a zástupci HC Pumy z.s.

hokejNa setkání, které trvalo zhruba hodinu a půl, byly projednány rámcové smlouvy, přidělení šaten a ledu od nového roku či umístění reklam na zimním stadionu. „Cílem bylo stanovení pravidel a podmínek fungování zimního stadionu od 1. 1. 2016 a vytvoření podmínek tak, aby mohla být dokončena aktuální hokejová sezona,“ sdělil podle webových stránek místostarosta Pelhřimova Josef Koch.

Webové stránky města sice informují v množném čísle o účasti představitelů města na historické schůzce, ale jmenovitě zmiňují pouze lidoveckého místostarostu Josefa Kocha. Lidovec Koch přiznal v minulosti příbuzenské vztahy s členem výboru  HC Pumy, který založila dvojice nespokojených rodičů. Právě podnět od členů výboru HC Pumy protlačil lidovecký místostarosta Koch jako trestní oznámení města na představitele hokejového oddílu HC Lední medvědi.

Zpráva na webu města Pelhřimov nezmiňuje jmenovitě žádného dalšího účastníka jednání na pelhřimovské radnici. Podle informací Občasníku se schůzky účastnil také místostarosta Ladislav Med.

Webové stránky města neinformují o tom, jaké podmínky město Pelhřimov vytvořilo pro dokončení sezóny. Návrh na finanční podporu týmu mužů pokrátilo zastupitelstvo tři sta tisíc korun.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna