Hitrádio Vysočina mění vlastníky i vysílání

Nejposlouchanější rádio v kraji Vysočina mění vlastnickou strukturu. Současný padesátiprocentní podíl společnosti Media Bohemia v Hitrádiu Vysočina se má zvýšit na sedmdesát procent.

Provozovatelem vysílání stanice Hitrádio Vysočina je společnost František Vostál. V ní měla dosud poloviční podíl společnost Media Bohemia, druhou polovinu vlastní Petr Dvořák (bývalý vlastník rádií City či Blaník).

Počátkem května navrhlo Hitrádio Vysočina sloučit programové bloky 17:00 – 20:00 a 20:00 – 24:00 do jednoho bloku 17:00 – 24:00.

„Chceme i nadále zůstat silnou regionální stanicí zaměřenou na posluchačskou základnu ve věku od 20 do 35 let tak, jak je tomu dosud a rozhodně nehodláme zasáhnout do Základní programové specifikace: hudební regionální stanice. Vzhledem k průzkumům, které jsme v této věkové skupině udělali, jsme se však rozhodli upravit některé důležité faktory, které by mohly obohatit věkovou skupinu, jež je naší posluchačskou základnou a rozšířit i na 20 – 45 let,“ uvedl provozovatel v žádosti adresované Radě pro rozhlasové a televizní vysílání

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna