Hokejový fanoušek primátorovi Jihlavy: JEDNEJTE!

Kancelář jihlavského primátora rozeslala zastupitelům dopis hokejového fanouška primátorovi města. Pro případ, že by ho některý ze zastupitelů neobdržel nebo nečetl až do konce, ho Občasník publikuje:

Vážený pane primátore,

v poslední době z Jihlavy ohledně HZS přicházejí zprávy, že by to bylo na celovečerní pobavení  národa. Mohu Vás ujistit, že  minimálně sportovní veřejnost  se tím už  baví.  Pokud až dosud  bylo jednání kolem HZS od r. 2007  nepochopitelné, tak nyní je už komické.

Z čeho vycházím?

Pan Mayer se chlubí, že se setkal s architektem Olympijského  stadionu v  Londýně (opravdu důležité pro přestavbu HZS v Jihlavě)?!

Pan Mayer se probral a  najednou nejdříve chce vědět výhled  financí na investice do budoucna (utrácí peníze za další nesmyslné posudky na HZS od odborníků na nemocnice a údajně  částečně spolupracující na kontroverzní O2 aréně v Praze !!),  ačkoliv  v obd. 10/2016 na  jednání Zastupitelstvu  města v poměru 31:4 (možná hlasoval pro i pan Mayer)  byla schválena varianta přestavby HZS  podle projektu pana Buchty!!!

O historickém klenotu Jihlavy najednou rozhodují  mladí lidé bez jakýchkoliv kořenů  a vztahu k Jihlavě (manželé Mayerovi) a bez elementární úcty k legendám jihlavského hokeje! Navíc jejich chování vůči jednateli Dukly je již za hranou slušnosti (není prý loajální s městem, když se snaží o reklamu města v oblasti, která město proslavila nejen doma ale i v Evropě, ne-li ve světě). To je neslýchaná urážka!

Všechno jsem nějak stravoval, i když hodně těžce. A  co mě donutilo napsat  Vám tento  e-mail?  Hrnec  nepochopitelného  a už spíše komického jednání  zastupitelů města Jihlavy totiž očividně  přetekl.

Nevím jestli s Vaším vědomím, ale  tři  vaší náměstci se vydali za ředitelem extraligy Josefem Řezníčkem  údajně dojednat výjimku na novou halu s nižší kapacitou  diváků než určují regule  extraligy. V Jihlavě,  v historické kolébce úspěchů čsl. hokeje očividně s  dobrou perspektivou (viz výsledky mládeže), se  uvažuje o nové hale, která  nepokryje  ani požadovanou kapacitu  diváků stanovenou  regulemi extraligy ?!! To už je síla!!

To vše se děje v době, kdy  A mužstvo se připravuje na play off  WSM ligy!! A mládež bojuje o úspěch v celostátních soutěžích!!

Vážený pane primátore

pokud  nechcete, aby radnice v Jihlavě se stala  posměškem pro  celý  národ, a to nejen sportovní,  tak  jednejte  a  takové iracionální  postoje a jednání konečně zastavte.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna