Hon na hokejové čarodejnice z jihlavské radnice

voxJihlavská radnice začala dávat do souvislosti vandalský útok proti majetku náměstkyně za hnutí ANO s hokejovou komunitou místního hokejového klubu. Předtuchy a myšlenky z vedení radnice nejsou nijak podložené ani předběžnými závěry policejního vyšetřování.

Leč radnice je důležitý orgán města, proto mají myšlenky z radnice svou váhu. Každé násilí je hnusné samotnou svou povahou věci. Stejně hnusné je spojovat násilí s jakoukoliv skupinou osob. Jihlavská radnice spojila násilí proti majetku svých představitelů s hokejovou komunitou.

Přitom jen pár dnů před tím si Spolek fanoušků Dukly Jihlava pozval představitele politických stran a hnutí z jihlavské radnice na besedu. Klidná beseda bez větších projevů emocí o tom, co se udělá a udělat musí pro další postup rekonstrukce zimního stadionu.

Představitele radniční koalice teď čeká vysvětlování, v čem vidí spojitost vandalství se skupinou obyvatel města. Radnice by měla udržovat ve městě veřejný klid a pořádek místo vyhrocování emocí mezi hokejovými fanoušky a vedením města.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna