Humpolec: aktivity ODS kolem autobusáku jsou stále viditelnější

Kolem přestěhování autobusového nádraží do nové lokality jsou stále viditelnější aktivity politiků spojené s ODS. Například vizualizaci nového autobusového nádraží před budovou společnosti Icom projektovala jihlavská firma Schrapnel. Jejím jednatelem je místopředseda jihlavské ODS a radní města Jihlavy David Beke. Pracuje jako architekt a designér ve studiu schrapnel. Hlavní náplní jeho práce jsou návrhy všech druhů objektů. Specializuje se na návrhy výjimečných rodinných domů. Vyjádření místopředsedy jihlavské ODS Davida Beke k zakázce na vizualizaci humpoleckého autobusového nádraží se nepodařilo během víkendu získat. Firma Schrapnel se na svém webu prezentuje vyjímečným architektonickým designem.

Vizualizace budoucnosti autobusáku zdroj: schrapnel.cz

 

Jiří Šerý, člen místní rady ODS Polná

Autorem otevřeného dopisu publikovaného serverem humpolak.cz je Jiří Šerý, od dubna 2O14 nový krajský manažer  a zároveň i vedoucí kanceláří NEXT REALITY v Polné a Jihlavě. Jeho snahou je podle zprávy na firemním webu „nejen naplňování hlavního cíle NEXT REALITY – poskytování komplexních služeb v oblasti realit v nejvyšší možné kvalitě, ale také vybudovat v kraji silné zázemí s individuálním přístupem ke klientovi.“

I Jiří Šerý má blízko k ODS: v minulosti byl členem místní rady ODS v Polné na Jihlavsku. Šerý sledoval besedu s občany v humpoleckém kině. Na besedě se objevila i zpráva o tom, jak se developer dotazoval, zda musí být zastupitelstvo veřejné (čtěte zde).  Podnikatel Šerý neměl zájem odpovět na dotazy Občasníku po besedě a ani nekomentoval její průběh.

Humpolecká ODS svolala místní sněm ODS na 22. červen 2015 od 18h do hotelu Kotyza. Možná nejen shodou okolností budou občanští demokraté v Humpolci sněmovat pouhé dva dny před strategickým rozhodnutím města Humpolec o podobě autobusového nádraží.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna