Informace ke kterým se dostanete jsou neskutečný!

Politická scéna na Vysočině sleduje nepřetržitě informace zveřejněné serverem Občasník .

„Informace ke kterým se dostanete jsou neskutečný,“ prohlásil politik požadující anonymitu.

Ať už jde o informace usilovně utajované koalicí nebo problémy v krajské či místní politice odvádí Občasník movinářskou práci ve veřejném zájmu. Nelze žádat průkaz totožnosti po komkoliv, kdo řekne cokoliv Občasníku, protože průkaz totožnosti mohou vyžadovat jen úřední osoby. Třeba policisté, ale nikoliv novinář.

Furt si nic nepamatujete? Trpíte sklerózou? Zhoršuje se vaše novinářská paměť? Nemáte čas si pamatovatM Tak se optejte tam a tam na to a na to.

Lež zní uvěřitelně, pravda je často neuvěřitelná. Vysvětlovat musí politici. A nabízet řešení situace.

Tak se například provalila koaliční krize v kauze „Náměstek a sypače“. Rázem bylo vysvětlení pro krajní nezájem koalice o videozáznam Občasníku z tiskových konferencí. Občasník si jako jediné médium natočil náměstky hejtmana z ČSSD a ANO krátce po vzniku koaliční krize.

Koalice vedoucí kraj Vysočina se snaží utajit před veřejností koaliční krizi. Marně. Při neopatrné manipulaci s inteligentním telefonem jsem si smazal i sms z webové brány mobilního operátora od neznámého příznivce, který radil se optat členů ODS na vintrostranická usnesení.

Občanští demokraté na Vysočině získané informace Občasníku potvrdili. Zrodila se krize krajské politiky na Vysočině.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna