Jednání o pelhřimovském hokeji pokračují

OLYMPUS DIGITAL CAMERATřetí srpnový pátek se v pravé poledne na Městském úřadu Pelhřimov konalo další setkání představitelů města Pelhřimov, TSmP s představiteli HC Lední Medvědi. “ Důvodem setkání bylo rozdělení šaten tomuto hokejovému klubu, harmonogram rozdělení ledové plochy, Provozní řád zimního stadionu a Návštěvní řád zimního stadionu (od 1.9. 2015 budou provozovatelem zimního stadionu v Pelhřimově Technické služby města Pelhřimova), doba uzamykání zimního stadionu,“ uvedla Alexandra Knapová z odboru Kanceláře starosty a tajemníka.

Na programu bylo i provozování bufetů rychlého občerstvení v době hokejových zápasů, podmínky umístění reklam do prostor zimního stadionu a příjmy za umístěné nápojové a svačinové automaty.

„Snaha vyhovět některým požadavkům, které mají představitelé HC Lední Medvědi je ze strany města maximální. Naší vůlí je vytvořit dobré podmínky pro pořádání soutěží druhé hokejové ligy. Některé body nejsou ještě uzavřenou záležitostí, a proto jsme se vzájemně domluvili, že my i HC Lední Medvědi připravíme nové návrhy například na rozdělení šaten na zimním stadionu. Doufám, že společně nakonec dojdeme ke vzájemné, vstřícné dohodě,“ zhodnotil páteční setkání místostarosta Pelhřimova Josef Koch.

Provozování bufetů jde za hokejovým „eseróčkem“ v době zápasů A-týmu. Na druhou stranu přijde hokejový oddíl o kabinu číslo šest, kterou i částečně zafinancoval při rekonstrukci.

„Jednání na radnici bylo ve věcné a klidné atmosféře, pokračujeme v pondělí předložením našeho návrhu rozdělení kabin,“ sdělil předseda mládeže hokejových Ledních medvědů Radek Procházka.

„Pocity jsou řekněme smíšený. Na jednu stranu byla cítit snaha města se nějak dohodnout, na druhou stranu je tam několik bodů, kde se názory obou stran rozcházejí,“ řekl o schůzce předseda fanclubu Ledních Medvědů Pavel Rafaj.

Vedení hokejové mládeže se dosud od vedení města nedozvědělo kritéria pro přidělování hodin ledu a kabin pro subjekty, které se chtějí věnovat výchově hokejové mládeže.

„Nejvíc mi vadí, že už je to  údajně rozdělené, ale nikdo nám neřekl podle jakých kritérií město rozdělovalo. Na naše dotazy ohledně kritérií přidělování ledu se město zatím nevyjádřilo,“ dodal Procházka.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna