Jihlava si připlatila za reklamní článek v MFDNES tři tisícovky

Jihlavští radní přihodili tři tisícovky za reklamní článek v MFDNES. Článek sepisují jihlavští úředníci z odboru životního prostředí a kanceláře primátora. Konkrétně se na vytvoření článku podílejí úředníci:Martina Gregorová, Jan Machančík, Lada Nováková, Radek Tulis a Gabriela Součková s vedoucí odboru životního prostředí Katarínou Ruschkovou.

Umístění dvou reklamních textů v inzertní příloze MFDNES vybírala přímo vedoucí odboru životního prostředí Ruschková.

Radní města již schválili vyplacení třinácti tisíc korun z Ekologického fondu města Jihlavy na objednávku reklamního článku v MFDNES. S příplatkem tří tisíc se celkové náklady na reklamní článek vyšplhaly na šestnáct tisíc.

Podle zjištění Občasníku v létě končí současný zpravodaj města „Noviny jihlavské radnice“, výpověď smluvního vztahu potvrdila radnice i společnost Parola jako současný vydavatel městského zpravodaje. O způsobu pokračování vydávání městského zpravodaje není dosud rozhodnuto (více zde). Vedení města se snaží o maximální omezení přístupu k informacím o činnosti radnice: když zazněl dotaz na zdvojnásobení nájmu za městskou sjezdovku Šacberk, byla tisková konference ze strany města okamžitě ukončena a dotaz zůstal nezodpovězený (více zde).

Vyjádření Magistrátu města Jihlavy k navýšení platby za reklamní článek doplníme, pokud se jej podaří získat.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna