Jihlava versus Kraj Vysočina. Památné hokejové utkání se hraje v půli dubna.

V polovině dubna se na zimním stadionu v Jihlavě odehraje hokejové utkání mezi Statutárním městem Jihlava a Krajským úřadem. Jihlava už poslala na krajský úřad výzvu k hokejovému zápasu.

fb„Hráčem by mohl být kdokoli, kdo umí alespoň trochu bruslit a zná základní pravidla ledního hokeje. Přesto, že se by se hrálo v základní výstroji, hlavním pravidlem by byl především gentlemanský přístup, aby nebylo ohroženo zdraví účastníků,“ stojí v hokejové výzvě Jihlavy.

Podle odhadů Občasníku by první pětka Jihlavy mohl hrát ve složení Jaromír Kalina (KDU-ČSL), Vratislav Výborný (ČSSD), Jiří Benáček (ředitel městské organizace), Radek Ondruš (právník), Petr Pospíchal (ex-náměstek ČSSD).

Účastí právníka Ondruše na soupisce týmu si Jihlava pojistí spravedlivý výsledek s možností případného odvolání.  Soupisku Jihlava stále upravuje a doplňuje.

„Hraju odjakživa levého beka,“ řekl k možnosti účasti na utkání radní Vítězslav Schrek.

Na straně Krajského úřadu bude nespornou oporou úředník Milan Kastner, který má za sebou aktivní hokejovou kariéru. Dohodnutá pravidla utkání bez účasti bývalých aktivních hokejistů brání účasti Kastnera na lede přímo při utkání. „Jedině, že bych hrál „načerno“, ale budu trenérem a manažerem týmu,“ uvažoval Kastner.

Krajský úřad už začal pracovat na sestavení hvězdného týmu pro utkání s Jihlavou. Na soupisce už je šest mužů a čtyři ženy. „Použijeme systém klubů NHL. Kdo nebude mít formu v přípravě, bude poslán na farmu,“ naznačil Kastner.

„Soudě podle tělesných dispozic by hejtman Běhounek byl ideální brankář. Libor Joukl se umí dobře bránit, tak by mohl být obránce,“ dumal nad sestavou ředitel úřadu Zdeněk Kadlec.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna