Jihlavské pirátské centrum otevře předseda Pirátů Ivan Bartoš

Česká pirátská strana v pátek 16. března v 17 hodin slavnostně představí své jihlavské centrum veřejnosti. Hlavními hosty budou předseda Pirátů Ivan Bartoš a poslanec za Vysočinu, Jan Pošvář. Večer bude doplněn živou hudbou, přípitkem a nebude chybět ani dort.

„Jsme rádi, že můžeme společně s Vámi oslavit otevření tohoto prostoru, který by měl sloužit nám všem. Chceme, aby díky němu lidé měli nové možnosti, jak se zapojovat do politiky a veřejného dění. Měli by v něm najít zajít zázemí, spojence, inspiraci i znalosti, které jim pomohou měnit Jihlavu i celou Vysočinu k lepšímu,“ zve na otevření JiPiCe Ivan Bartoš.

Centrum, které slouží zároveň jako poslanecká kancelář, sídlí v ulici Matky Boží. Kromě velké zasedací místnosti je vybaveno i dětským koutkem. Jeho primárním účelem je poskytovat zázemí pro aktivní Piráty z celé Vysočiny, chce se ale otevřít i veřejnosti.

„Jelikož je provoz centra transparentně financován z veřejných peněz, rádi bychom naše prostory ve volných časech nabídli k dalšímu bezplatnému užití. Uvítáme zejména komunitní a neziskové aktivity. Kromě toho jsem zde občanům k dispozici každé pondělí. Přijít může kdokoliv, koho zajímají novinky ze sněmovny nebo má nějaký nápad, kterým by se poslanci měli zabývat,“ doplňuje Jan Pošvář, poslanec za Kraj Vysočina.

Jednotlivci, neformální kolektivy i spolky mohou svou akci, ať už se jedná o veřejnou přednášku či workshop, sportovní, vzdělávací nebo jinou volnočasovou aktivitu, jednorázovou i pravidelnou, zaregistrovat prostřednictvím online formuláře, který je dostupný na webových stránkách vysočinských Pirátů.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna