Jihlavskou ČSSD povede do voleb „Authoria“ z Jouklova soudního případu

rubišarova-medova„Authoria“. Tím slovem je v politickém žargonu sociálních demokratů řečeno všechno. Firma Authoria sídlí v jihlavském „Lidovém domě“ a řídí ji Marie Rubišarová-Medová.

Jméno Rubišarové-Medové padalo v soudní síni při projednávání případu ex-náměstka hejtmana Libora Joukla a šéfa cestářů Jana Míky v kauze nákupu osmadvaceti vozidel zimní údržby značky IVECO. Firmě Authoria posílal emaily zatím z neznámého důvodu pražský administrátor celé zakázky.

Podnikatelka Rubišarová-Medová se podílela na zajišťování úvěru pro nákup sypačů Iveco. Podle neověřených informací získali vysočinští cestáři úvěr v bance, kde pracoval její manžel.

Nefunkční webová prezentace

Lídryně jihlavských sociálních demokratů Rubišarová-Medová zatím nemá spuštěné osobní stránky, v provozu je pouze doména s jejím jménem.

Dalšími jihlavskými kandidáty na poslanecký mandát jsou zastupitel Jiří Dvořáček, bývalá krajská radní Marie Kružíková, předsedkyně městské organizace a radní Jana Nováková-Hotařová, Josef Herout, náměstek primátora Vratislav Výborný a Aleš Urban.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna