Do Jihlavy jede ministr Babiš (ANO). S krajským náměstkem Pavlíkem se nepotká

PavlíkNa Vysočinu přijede ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Mezi pozvanými hosty k jednání s ministrem financí chybí podle informací Občasníku náměstek hejtmana Kraje Vysočina Josef Pavlík, který pozastavil své členství v hnutí ANO.

„V případě Kraje Vysočina bude úvodní části programu přítomen náměstek hejtmana Kraje Vysočina Pavel Franěk a radní Kraje Vysočina Jana Fialová“, uvedla mluvčí kraje Vysočina Jitka Svatošová.

Důvodem pozastavení členství náměstka Pavlíka v hnutí ANO je upravovaný životopis ve kterém chybí informace o členství v KSČ i aktivity v Lidových milicích.

Serveru Občasník se podařilo získat program návštěvy ministra financí v Jihlavě: Diskuse o problémech města, samospráva vs státní správa, klíčové problémové oblasti z pohledu města a MF, případně jiných resortů.

V programu jihlavské návštěvy ministra financí nechybí ani návštěva zimního stadionu, kde se připravuje zásadní rekonstrukce. Naopak v programu návštěvy zcela chybí témata z oblasti školství, která by vysvětlovala důvod přítomnosti krajské radní pro oblast školství Jany Fialové.

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš viditelně nemá zájem setkat se s volebním lídrem hnutí ANO a současným náměstkem hejtmana Josefem Pavlíkem, který unikl možnému vyloučení z hnutí ANO pozastavením členství.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna