Jízdenka pro hejtmanku Stránskou(ČSSD): Přijeďte na prohlídku uzavřené čekárny v Dačicích!

Autobusová čekárna v jihočeských Dačicích na Jindřichohradecku zavírá v zimním období již v patnáct hodin odpoledne. Podle informací Občasníku jde o rekordně krátkou otevírací dobu na autobusových nádražích České republiky. Autobusové nádraží je v majetku koncernu ICOM.

Server Občasník činí veřejnou nabídku bezplatné zpáteční jízdenky pro jihočeskou hejtmanku Ivanu Stráskou z teplé kanceláře v sídle Jihočeského kraje až do vzdálených Dačic a zpět. Na autobusovém nádraží bude moci hejtmanka Stráská osobně hovořit s cestujícími, kteří musí čekat na odjezd svého autobusu přímo v nepohodě autobusového nádraží.

Stačí, aby hejtmanka Stráská veřejně oznámila termín návštěvy uzamčené čekárny na autobusovém nádraží v Dačicích a Občasník zajistí rezervaci a úhradu jízdenky pro hejtmanku.

Spolu s hejtmankou Stráskou mohou do Dačic přijet linkovým autobusem jako obyčejní cestující i radní jihočeského kraje. I jim proplatí Občasník plné zpáteční jízdné výměnou za společnou fotografii před uzamčenou čekárnou na autobusovém nádraží v Dačicích.

O uzavřené autobusové čekárně informoval Občasník již před časem (více zde), viditelný posun ale nenastal.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna