Kam kráčíš, DIODe?

Primátor města Jihlavy je váženou osobností, která svou účastí na veřejných akcích zvyšuje význam akce samotné. Divadlo DIOD hlásí záštitu od Jihlavských listů , Okresní hospodářské komory a Hitrádia Vysočina nad veřejnou besedou „Kam kráčíš Jihlavo? II“ . Už ale DIOD zapomíná říci, kteří významní hosté se jejich besedy zúčastní. Jediným oznámeným jménem je jméno moderátora akce Bedřich Musil z Hitrádia Vysočina. Ani jméno náměstka primátora pro kulturu Milana Koláře (Forum Jihlava) nebylo oznámeno v programu akce. Ředitelkou divadla je radní Karolína Koubová (Forum Jihlava).Karolína Koubová (Forum Jihlava) schválila koncept diskusí, má k dispozici nástin témat. 

Na veřejné diskusi budou mít zástupci Forum Jihlava „výhodu domácího hřiště“. Vše schvaluje radní a ředitelka v jedné osobě. Jde to střet zájmů?

 

Snad se myšlenka neuvádět jména hostů veřejné besedy na plakátech a programu akce nestane novou normou při pořádání kulturních akcích. Přípravu této akce představitelé jihlavské kulturní fronty viditelně nezvládli.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna