Kapela LADY KATE: „Pošlete nás na POUTNÍK FEST do Pelhřimova!“

Jihlavská gothic-rocková skupina Lady Kate chystá křest nového CD a sní o vystoupení na pelhřimovském festivalu „Poutník fest“, kam ji může poslat hlasování příznivců kapely. Rozhovor poskytl frontman kapely Ondřej Němec.

LADY KATE

 

Na březen chystáte křest nového CD. Čím příznivce kapely překvapíte?

Tak rozhodně je pro nás důležité, aby se CD líbilo. Pracovali jsme na něm tři měsíce v Jihlavském studiu Autobus. Věříme, že o něj bude zájem, fanoušci se mohou těšit na devět skladeb. A dominantní zpěv v podání Štěpánky Schneiderové.

Prozradíte plány a cíle kapely pro letošní rok?

V letošním roce se chystá tour s názvem Metal Forever tour, na kterém společně s námi vystoupí kapely Ocelot a Jihlavský Autobus. Chystáme se společné na festivaly i koncerty po ČR. Máme i samostatné koncerty a mezi ně patří např. i Masters of Rock ve Vizovicích. Předvánoční Unplugget s kapelou Doga a podobně. Vznikly dva nové klipy a snažíme se teď o zařažení do vysílání. V průběhu března budeme jednat s TV REBEL. Tak se vše s nad podaří.

Pelhřimov je spojený s festivalem POUTNIK FEST. Jak Vás tam mohou příznivci kapely dostat?

Fanoušci mohou hlasovat na našich stránkách www.ladykate.cz , kde je odkaz. Budeme moc rádi.

Jaký byl největší zážitek roku 2014?

Největší zážitek je při nás vlastně každý koncert ale mezi ty lepší byl ten poslední právě s kapelou Doga, kterou jsme si pozvali na křest zmiňovaného klipu Memory. Je příjemnější hrát pro plný sál a ten jsme v Jihlavském KD-TUNELL naplnili.

Co jste na sebe fanouškům kapely zatím neprozradili?

Připravujeme novou podióvou scénu. Máme nové věci v shopu. A milujeme Rum Božkov, ale i to si myslíme, že naši fanoušci ví.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna