Redaktorka MFDNES: „Ještě jednou a bude zle!“

MIROSLAV MAREŠ

Byl to telefonát z čísla, které jsem neznal. Sotva jsem přijal hovor a představil se, ze sluchátka se začal valit příval vulgarit a urážek zakončený výstrahou: „Ještě jednou a bude zle!“ Hlas patřil redaktorce MFDNES Evě Streichsbierové. Stačilo jen upozornění na možný střet zájmů redaktorky MFDNES při informování o havlíčkobrodském hokejovém klubu. Není to poprvé, kdy se redaktorka MFDNES Eva Streichsbierová dostala do střetu zájmů.

Už v roce 20110 řešila Etická komise Klubu sportovních novinářů střet zájmů novinářky Streichsbierové.

Výběr z nálezů Etické komise  Klubu sportovních novinářů :

* E. Streichsbierová se dostala tím, že vykonávala žurnalistickou profesi a zároveň různé činnosti pro různé hokejové kluby (HC Dukla Jihlava, HC Rebel Havlíčkův Brod), do zjevného střetu zájmů.

* Tohoto střetu zájmů si byla vědoma stejně jako její zaměstnavatelé a zástupci redakcí, kteří jej zpočátku vědomě tolerovali.

zdroj:  https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ksn.cz%2Ffrontend%2Fwebroot%2Fuploads%2Ffiles%2F2013%2F11%2Fo000000019115.doc&ei=EDi_VOCzFIqAU4eeg7AF&usg=AFQjCNHfE85pUhY7gCm9cmSqdnCQ77C04g&sig2=3ySSl43db84PqHreeG3HvA&bvm=bv.83829542,d.d24

Novinářka MFDNES mi telefonicky vyhrožuje zlem. Zlu se nesmí ustupovat.

Co číst dál?

Novinářská láska k Dukle Jihlava

VIDEO MFDNES: Tatínek šel do kabiny a vynadal trenérovi

Náměstek primátora Jihlavy se zamiloval do bruselského piva

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna