KOMENTÁŘ: Střet zájmů MFDNES a klubu v brodském hokeji

MIROSLAV MAREŠ

Web hokejového klubu v Havlíčkově Brodě ohlásil ukončení angažmá obránce Jana Platila. Redakce dokonce věděla, kdy otiskne MFDNES a idnes.cz rozhovor s Janem Platilem:

(více o zápase na Kladně a Platilově vztahu k havlíčkobrodskému klubu přinese sobotní MF DNES Vysočina a idnes.cz – zdroj: http://hcrebel.cz/clanek.asp?id=Obrance-Platil-v-Brode-konci-do-sestavy-se-naopak-vraci-Svanhal-3096

Nic divného na tom není, jenom střet zájmů. Redakce havlíčkobrodského klubu je personálně propojena s redakcí vydavatelství MFDNES. Redaktorka MFDNES Eva Streichsbierová si zařídila u havlíčkobrodského klubu skrytou reklamu. Etický kodex MFDNES má jeden zajímavý bod:

Redaktoři a fotografové nesmějí využívat ke svému vlastnímu prospěchu informace, které získávají při své práci, před jejich oficiálním zveřejněním. Takové informace ani nesmějí poskytnout před tímto zveřejněním nikomu dalšímu.

Informaci o rozhovoru pro MFDNES avizovala redakce havlíčkobrodského klubu ještě před zveřejněním. Chcete lepší důkaz o střetu zájmů MFDNES a redakce havlíčkobrodského hokejového klubu?

Co dál číst?

Redaktor MFDNES odsouzen za pomluvu

KOMENTÁŘ: Redaktoři MFDNES šli na tiskovku, fanoušci na besedu

Švindl kazí hokejovou budoucnost

Heineken v havlíčkobrodském hokeji? Jen divoký sen

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna