Komunikační expert Martin Frýdl mluví za jihlavoiráčany. Zapojí se i Tonda Blaník?

 Kdyby se hokejista Jaromír Jágr rozhodl hrát za jakýkoliv venkovský hokejový klub, zrodila by se podobná senzace jako když komunikační expert Martin Frýdl „hraje“ za neziskové organizace komunikaci o pomoci uprchlíkům v Jihlavě.  V tiskových zprávách a vyjádřeních je Martin Frýdl stručně zmiňován jako tiskový mluvčí Nadace Generace 21.

Přitom Martin Frýdl má za sebou kariéru srovnatelnou s úspěchy Jaromíra Jágra. Původní profesí je Martin Frýdl novinář, po působení v České televizi přešel do deníku Hospodářské noviny, kde svoji žurnalistickou kariéru zakončil na pozici zástupce šéfredaktora. V Public Relations působí od roku 1994.

Úspěch Tondy Blaníka

„Lenko, Žížalo, porada,“ vyhrkl Tonda. Dostal jednoduchý nápad: přihlásit pořady a osobnosti Stream.cz v čele se seriálem Kancelář Blaník do ankety TýTý, která dosud byla doménou klasických televizí. Komunikační expert Martin Frýdl stojí i za úspěchem Tondy Blaníka v hlasování ankety TýTý. V konečném důsledku byl internetový server Stream.cz uznán jako internetová televize.

Právě s ohledem na komunikační schopnosti Martina Frýdla by měli příznivci Tondy Blaníka sledovat nejbližší díly. Jestli nastane komunikační problém kolem iráckých uprchlíků v Jihlavě, nelze vyloučit angažování Tondy Blaníka. Tonda se zná s kdekým a úspěšně vyřeší každý ožehavý problém.

Současnost

Dnes Martin Frýdl působí jako výkonný partner ve firmě AC&C Public Relations. Hlavními obory činnosti AC&C jsou informační technologie, automobilový průmysl, doprava a logistika, FMCG či finanční a poradenské služby. Mezi řadu ocenění firmy AC&C Public Relations patří nejnověji například „Absolutní vítěz České ceny za Public Relations pro rok 2015“. Tohle ocenění má u odborné veřejnosti stejnou váhu jako zisk Stanleyova poháru v ledním hokeji.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna