Krize důvěry místostarosty Kocha (KDU-ČSL): Co slíbil hokejistům?

Finanční krize pelhřimovského hokeje se prohlubuje. Na podzimním jednání pelhřimovského zastupitelstva dostali hokejisté jenom část finančních prostředků na úhradu využití ledové plochy pro pelhřimovskou mládež. Přímo na jednání zastupitelstva žádal předseda oddílu mládeže Radek Procházka místostarostu Josefa Kocha (KDU-ČSL) o možnost zveřejnit audiozáznam ze společného jednání.

¨Jednání proběhlo na konci srpna a místostarosta Josef Koch na něm hokejistům řekl o svém výpočtu finančních prostředků. Do konce letošního roku potřebuje hokejový oddíl částku přes dvě stě tisíc korun.

Do zastupitelstva ale poslal lidovecký místostarosta návrh na částku zhruba poloviční.

Už na jednání podzimního zastupitelstva upozornil předseda oddílu mládeže Radek Procházka na vznikající finanční problémy. Hokejový klub bude mít finance na činnost oddílu mládeže maximálně do konce října.

Místostarosta Koch: Nezveřejňovat audiozáznam!

Lidovecký místostarosta Josef Koch se nijak nezná ke slibům a závěrům jednání s představiteli hokejového oddílu. Více než dvou set tisícovou částku potřebnou pro existenci hokejového oddílu místostarosta Koch sám vypočítal a částka potřebná pro zajištění chodu mládežnického klubu měla jít do zastupitelstva. Předseda hokejového oddílu požádal místostarostu Kocha o souhlas se zveřejněním audiozáznamu ze společného jednání. Zakázáno! Místostarosta Koch si zveřejnění audiozáznamu jako důkaz pravdivosti svých slov a dohod nepřeje. Může si ho ale poslechnout opoziční zastupitel Pavel Hájek (Změna pro Pelhřimov).

Už v loňském roce se lidovci zdůraznili Koch odvahu místostarosty Josefa Kocha „říznout“ do financování pelhřimovského hokeje. Loňské změny provedené místostarostou Kochem mají vliv na současné existenční problémy  pelhřimovského hokeje.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna