MÁTE SLOVO: O hokeji pro bohaté s Tomášem Kotrbou a Petrem Buzkem

Televizního diskusního pořadu moderátorky Michaely Jílkové se účastnili i zástupci spolku SPORT HOKEJ Vysočina Tomáš Kotrba a Petr Buzek.

Diskusní pořad nastolil například tyto otázky:

Jde do sportu opravdu tak málo peněz, jak si některé kluby ztěžují? A nebo je spíše problém v celém systému jejich přerozdělování? Jsou korupční aféry ve sportu jen následkem nedostatku finančních dotací, nebo je příčina v něčem jiném? Dělají sportovní kluby z dětí své otroky? Mají šanci děti z chudých rodin vůbec sportovat? A talentované se ve sportu prosadit, když jejich postup nemohou rodiče zaplatit? A co naopak dostávají děti od klubů za peníze svých rodičů?

Zástupci spolku Sport Hokej Vysočina byli v televizním studiu přítomní jako diváci. Petr Buzek popsal situaci v Jihlavě.

Hosté: Marcel Chládek- ministr školství, mládeže a tělovýchovy (ČSSD), Jiří Kejval – předseda ČOV, Luděk Bukač – bývalý československý hokejový reprezentant, trenér a pedagog, Miroslav Palaščák – podnikatel, otec hokejisty.

Pořad se vysílal 21.5. v půl desáté večer, můžete ho shlédnout ve videoarchivu.

Pořad můžete shlédnout ze záznamu na webových stránkách pořadu. LINK: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/215411030520019

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna