Mayerová (ANO): „Když Kladno peníze, taky my to poženem vejš! Postavíme halu.“

Město Kladno vypsalo několikamilionovou prémii na porážku jihlavských hokejistů a postup do Extraligy. Sotva se informace Občasníku potvrdila (více zde), objevily se první reakce politiků na možnost finanční odměny pro hokejisty.

„Hokejisté jsou profesionálové, nepotřebují podobné finanční dárky z městské kasy. Město musí podporovat mládežnický sport a vytvořit hokeji profesionální podmínky. Vhodný dárek by pro hokejisty byla nová hala v místech současné haly,“ prohlásil předseda jihlavské ODS Jaroslav Vymazal.

Možnosti finanční odměny pro kabinu A-týmu  jako cílové prémie zatím není nosným tématem pro radní města Jihlavy. „Na toto téma vedení města zatím nediskutovalo,“ sdělil mluvčí radnice Radek Tulis.

Když je potřeba, oblékne náměstkyně Mayerová (ANO) dres Dukly a nastoupí k přátelskému utkání

Mayerová: Poženem to vejš!

Hozenou rukavici od politiků z Kladna zvedla náměstkyně primátora pro sport  Jana Mayerová (ANO):

Jana Mayerová“ Poženem to o štok vejš! Když Kladno peníze, tak my postavíme hokejovou halu: Ted, když nám třetinu nabízí stát a kraj se taky netváří negativně, tak by byl čirý nerozum to konečně nepostavit. Ostatně, Jihlava si to zaslouží a naši kluci se bijou jako lvi,“ rezolutně prohlásila Mayerová.

Definitivní variantu výstavby hokejového stadionu bude městské zastupitelstvo vybírat na mimořádném zastupitelstvu už v květnu.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna