Městský zpravodaj informuje o starostovi z ODS častěji než o místostarostovi z ČSSD

Velkomeziříčský starosta Radovan Necid (ODS/To pravé Meziříčí) je mimořádným úkazem české politiky. Ve Velkém Meziříčí prosazuje vlastní politický program uskupení s názvem To pravé Meziříčí, do krajské politiky míří jako lídr ODS Žďár nad Sázavou.

Na kandidátní listině ODS Vysočina pro podzimní krajské volby bude Radovan Necid nejhůř pátý. O své spolustraníky se umí dobře postarat: svého bývalého stranického zástupce Petrose Martakidise dosadil do redakce místního zpravodaje navzdory všem a všemu.

Místní zpravodaj Velkomeziříčsko vzorně informuje o skutcích a činech velkomeziříčského starosty Necida: březnové číslo cituje starostu Necida hned 12x. Místostarosta Komínek (ČSSD) má citaci jen jednu.

Stranický ex-zástupce starosty Necida Petros Martakidis viditelně nedopustí, aby se o práci sociálnědemokratického místostarosty Komínka psalo více než o práci stranického lídra Necida.

Radovan Necid bude plnit dva volební programy zároveň. Ve světě sportu není možné současný start ve dvou týmech během jediné sezóny. Ve světě politiky je možné cokoliv.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna