Milicionář Pavlík (ANO) v roli náměstka hejtmana otestuje morální hodnoty politiků

PavlíkKomunismus stejně jako nacismus zavraždil miliony lidí a podle toho je třeba se k němu stavět. Současná koalice ve vedení kraje Vysočina se nechystá nijak razantně postavit k dalšímu působení lidového milicionáře Josefa Pavlíka jako náměstka hejtmana.

Jako člen Lidových milicí se Pavlík podílel na přisluhování totalitnímu režimu, který jeho aktivní přístup ocenil zařazením mezi kandidáty na velitelské funkce v Lidových milicích.Koaličním politikům další působení Lidového milicionáře ve vedení Kraje Vysočina nijak nevadí.

K soudu o ochranu osobnosti se náměstek Pavlík ani jednou nedostavil. Zamítnutí žalob lidového milicionáře Pavlíka nutí každého krajského zastupitele Vysočiny zamyslet se nad další podporou náměstka Pavlíka. Do veřejné funkce se lídr hnutí ANO Josef Pavlík dostal zatajením členství v Komunistické straně Československa, stejně jako zatajil kariéru v lidových milicích. Lež má krátké nohy, když ale po vzoru náměstka hejtmana zatajíte svou minulost, bezesporu uděláte kariéru jako představitel veřejné moci.

Kdo je skutečně přesvědčen o smysluplnosti demokratického režimu po roce 1989, musí uznat, že již pouhé funkční zařazení mezi opory a karéristy totalitního režimu minulosti diskvalifikuje každého uchazeče o veřejnou funkci v demokratickém režimu. Tolerovat lidové milicionáře v politice znamená počátek návratu totalitního režimu.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna