Musil (ČSSD): Doporučeno hledání levnějších nájmů okresních sekretariátů na Vysočině

Prohraný soudní spor ČSSD s advokátem Zdeňkem Altnerem bude mít bezprostřední dopad i do stranického života sociálních demokratů na Vysočině. Soudy Altnerovi pravomocně přiznaly částku přes 18,5 milionu korun, která vzrostla o dalších více než 318 milionů kvůli smluvní pokutě za 5734 dní od podání žaloby do vynesení pravomocného rozsudku.

„Právě jsme na ÚVV schválili soubor rozpočtových opatření, je to poměrně velký zásah do provozních výdajů, ale letos bychom měli uspořit až 55 milionů  Je doporučeno hledat levnější nájem pro okresní sekretariáty ve Žďáru a Havlíčkově Brodě,“ uvedl člen Ústředního výkonného výboru ČSSD za Vysočinu Michal Musil.

Politik Musil odmítl informace o redukování pracovních míst stranických manažerů v jednotlivých okresních městech Vysočiny. „Propouštět se nebude,“ dodal Musil.

Odchod z Nádražní ulice

V Havlíčkově Brodě i ve Žďáru nad Sázavou sídlí stranické sekretariáty v ulici se stejným názvem – Nádražní ulice. Komerční objekty v obou městech sociální demokraté zřejmě opustí a odstěhují se do prostor s nižším nájmem. Server Občasník kontaktoval jeden ze čtenářů a zajímal se o možnost nákupu jihlavského „lidového“ domu na křižovatce ulic Vrchlického a 17. listopadu.  Krajského sídla vysočinské ČSSD se ale úsporné plány zatím netýkají.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna