Na stížnosti cestujících mají v Havlíčkově Brodě univerzální odpověď

Vynálézavost úředníků nezná hranic! V Havlíčkově Brodě mají úředníci připravenou univerzální odpověď na případné stížnosti cestujících ke změnám v jízdních řádech MHD.

Abychom ušetřili nervy havlíčkobrodských nespokojených cestujících zveřejňujeme připravenou univerzální odpověď na stížnosti občanů zaslané radnici prostřednictvím webových stránek. Z havlíčkobrodské radnice je stížnost zaslána na Technické služby a z Technických služeb už odchází univerzální odpověď.

Největší změny havlíčkobrodské MHD za posledních dvacet let byly odstartovány 10.12.2017. Od tohoto data odeslaly Technické služby města nejméně desetkrát univerzální odpověď na stížnosti nespokojených cestujících.

„Nově nastavený intervalový systém městské dopravy dokáže plošně pokrýt návazné spoje vlaků i linkových autobusů i v případě, že mají zpoždění. Pro cestující je to tedy výhoda. Pokud ale jedou směrem, kam nevede přímá linka, musí si vhodný spoj a místo přestupu vyhledat nebo požádat o radu,“ uvedl Lubomír Hepner z Technických služeb Havlíčkův Brod.

V souvislosti se změnou jízdních řádů nabízí Havlíčkův Brod i zvýhodněnou cenu čipové karty. Tu si cestující mohou do konce února pořídit za 60 Kč.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna