Nákup rozumu za čtvrt milionu plánují jihlavští úředníci u jediné oslovené firmy

Čas jsou peníze! Studii na nákládání s městskými nemovitostmi a budovou Prioru plánují jihlavští úředníci zadat pouze jediné oslovené firmě z Prahy. S ohledem na čas nebyly úředníky magistrátu osloveny jiné firmy. Pražská firma je ochotná studii vypracovat za částku čtvrt milionu korun. Strategie měla být hotová do konce letních prázdnin.

Strategie má být zároveň podkladem pro zadání architektonické soutěže na vzhled Masarykova náměstí.

Návrh oslovit jedinou firmu a uzavřít s ní obchodní smlouvu předložila radním města úřednice Tereza Kafková, která má na starosti komplexní příprava projektu revitalizace Masarykova náměstí v Jihlavě i spolupráce na přípravě dalších projektů souvisejících s veřejným prostorem.

Jedinou společnost vybrala a oslovila zřejmě právě úřednice Kafková, pražská firma už předložila Statutárnímu městu Jihlava návrh obchodní smlouvy.

Součástí studie má být podle záměru odboru rozvoje města i příprava podkladů pro případné jednání vedení města s majitelem budovy Prior.

Odbor rozvoje města žádá radní Jihlavy, aby schválili jiný způsob zadání a to výzvou jedinému zájemci. Návrh byl stažen z programu jednání Rady města.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna