Náměstkovat na plný úvazek na jihlavské radnici se nikomu z ANO nechce

Nejsou kádry! Zastupitelé jihlavského hnutí ANO nemají zájem o funkci náměstka primátora po odstoupení Jany Mayerové. Prožít rok života na radnici po boku primátora z ČSSD i koaličního partnera z KDU-ČSL se nikomu ze zastupitelů hnutí ANO nechce. Situaci a vnitřní motivy dostatečně popsala odstupující náměstkyně Jana Mayerová (ANO):

Jana Mayerová„Celou současnou situaci jsme detailně prodiskutovali na klubu ANO a jelikož nikdo neprojevil zájem o uvolněnou funkci náměstka, odhlédnouc od faktu, že z hlediska chodu úřadu by to nebylo nejvhodnější protože by šlo o pozici pouze na necelý rok, tak jsme si dovolili navrhnout výše uvedený postup. Důvodem je, že bych velice ráda dokončila alespoň některé úkoly které jsme rozjeli, protože to vnitřně vnímám tak, že to dlužím všem, kteří mi věřili či věří,“ napsala Mayerová (ANO) – celý dokument zde.

Koalice na jihlavské radnici se tak musí smířit s dokončením rozjetých projektů. Nic nového se nebude začínat. Personální krize v hnutí ANO tak ohrožuje budoucí rozvoj Jihlavy. Heslo hnutí ANO „Makáme!“ se nedaří na jihlavské radnici uvádět do praxe.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna