Náměstkyně ministra vnitra míří na pracovní návštěvu Pelhřimova a Jihlavy

Náměstkyně ministra vnitra Jana Vildumetzová přijede počátkem června na Vysočinu. Návštěvu potvrdilo ministerstvo vnitra.“Paní náměstkyně Vildumetzová opravdu 2. 6. pojede na pracovní návštěvu do Jihlavy. Program pracovní návštěvy ještě není kompletní, až bude hotov, zašleme Vám podrobnější informace,“ uvedla tisková mluvčí ministerstva vnitra Hana Malá. Pracovní den na Vysočině by náměstkyně Vildumetzová měla podle informací Občasníku zahájit v Pelhřimově. Téměř hodinu mezi osmou a devátou bude jednat se starostou Pelhřimova Františkem Kučerou.

 

„Nevím, co s ní budu řešit. Ještě jsem o tom neuvažoval. Návštěva není potvrzená. Děkuji a nashledanou,“ sdělil starosta Pelhřimova František Kučera.

Tématem rozhovorů mezi náměstkyní Vildumetzovou a starostou Kučerou by mohla být situace kolem pelhřimovské ČOVky. Městu hrozí vysoká sankce v podobě snížení přislíbené dotrace.

Další část programu náměstkyně Vildumetzové by se mohla týkat situace v Jihlavě: řešení starostí a problémů převodu miliardového majetku ze Svazu vodovodů a kanalizací (SVAK) Jihlavsko na město Jihlava.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna