Necidova katastrofa: Antimonopolní úřad nepotvrdil Necidova slova

Problém! Antimonopolní úřad nepotvrdil informace městského zpravodaje Velkomeziříčsko o podání podnětu od Necidova zastupitelského klubu To pravé Meziříčí.

velkomeziříčsko„Politický klub To pravé Meziříčí podal obdobný podnět k přezkoumání na ÚOHS také,“ informoval server velkomeziricsko.cz .

„V případě veřejné zakázky na Projektovou dokumentaci rekonstrukce náměstí a přilehlých ulic obdržel Úřad podnět k zahájení řízení z moci úřední, který podala advokátní kancelář. Úřad nesděluje jméno stěžovatele podaného podnětu,“ sdělila mluvčí antimonopolního úřadu Milena Marešová.

NecidLídr hnutí To pravé Meziříčí Radovan Necid je velkým kritikem současného postupu koalice při jednání s druhým účastníkem v pořadí architektonické soutěže na novou podobu náměstí. Ve Velkém Meziříčí se na podzim konalo i referendum, jeho výsledek není pro zastupitele právně závazný.

Starosta Velkého Meziříčí Josef Komínek by měl bez dalšího otálení uložit vydavateli městského zpravodaje Milanovi Dufkovi povinnost přezkoumat pravdivost informací zveřejněných v městském zpravodaji a tuto pravdivost doložit například otištěním samotného podnětu politického klubu To pravé Meziříčí k antimonopolnímu úřadu.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna