Necidova katastrofa: Krajský místopředseda ODS Necid jede sólo propagandu

Politické působení krajského místopředsedy ODS Radovana Necida nabírá nový směr. Na sociální síti se stále častěji objevují citáty prvorepublikových osobností politického života doplněné uskupením o aktuální prohlášení uskupení „To pravé Meziříčí“.

U voličů uskupení „To pravé Meziříčí“ tak může vznikat falešný pocit souladu politiky Radovana Necida s morálními hodnotami politiků první republiky.

Například politické spory Radovana Necida s KDU-ČSL se propaganda ve službách uskupení „To pravé Meziříčí“ snaží dát do souvislosti s událostmi z minulosti.

Nebo citát Karla Čapka má ve voličích uskupení „To pravé Meziříčí“ podpořit propagandistickou myšlenku o vzniku koalice KDU-ČSL. Citát se záměrně vyhýbá roli ČSSD, která je zřejmě ponechána mimo propagandistické působení uskupení „To pravé Meziříčí“ jako možný koaliční partner po příštích komunálních volbách.

Použití citátů zemřelých osobností veřejného života v politické kampani je novinkou, kterou používá výhradně uskupení „To pravé Meziříčí“ v čele s bývalým velkomeziříčským starostou Radovanem Necidem. Citáty se začaly objevovat až po dobrovolném odchodu Necida z radnice, kdy nová koalice razantně ukončila Necidovu propagandu v městském zpravodaji Velkomeziříčsko.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna