(VIDEO) Necidova katastrofa: Necidova opozice přirovnala domnělé jednání nových radních ke Gestapu

Nelítostný politický boj příznivců sesazeného starosty Necida s novým vedením města pokračuje. Na říjnovém zastupitelstvu se ostře opřel do nových radních Necidův kolega v zastupitelstvu Libor Beneš (To pravé Meziříčí):

„Vlítli jste jako Gestapo do kanceláře starosty a zabavili mu počítač. Sešli jste se předtím jako rada a vím, že to proběhlo,“ prohlásil Beneš (To pravé Meziříčí).

Zastupitel Beneš chtěl vědět, kdo o tomto postupu vůči bývalému starostovi Necidovi rozhodl. A označil to za zlý úmysl.

„Po zastupitelstvu proběhlo pracovní jednání rady města. Informoval jsem, že by měl vrátit mobil, notebook. Mobil mu byl odprodán za zůstatkovou cenu,“ vysvětlil tajemník města Marek Švaříček.

„Jednal někdo jako Gestapo?,“ chtěl vědět zastupitel Stanislav Rosa (KDU-ČSL).

„Když končí pracovník úřadu vrací zapůjčený materiál okamžitě. Situaci, kdy končil starosta jsem zatím nezažil,“ reagoval tajemník Švaříček.

Bývalému starostovi bylo umožněno stáhnout si obsah své počítače starostovského počítače na záložní disk. Jak vyplynulo z další diskuse zastupitelů, nikdo z nich nebyl osobně přítomen při vrácení počítače a telefonu starosty Necida.

Nové vedení města nechtělo blíže rozebírat vypjatou situaci ze zastupitelstva ani další den na tiskové konferenci vedení města. (Na záznamu vpravo nový starosta Josef Komínek (ČSSD) a místostarosta Vilém Lavický (ODS / To pravé Meziříčí)

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna